статті

Антидощ взимку

Вважають, що препарати типу «антидощ» застосовуються переважно у теплу пору року. Насправді цей засіб, що відштовхує воду з лобового та бокового скла, досить ефективно працює і взимку. Саме в холодний період очищення та захист скла від бруду, вологи та дорожньої хімії найбільш актуальні. 

При нанесенні антидощу на скло спирт випаровується, а силікони з полімерами формують на його поверхні тонку і рівномірну плівку, без мікротріщин, що не дозволяють воді та іншим забрудненням зачепитися на покритті.

У русі вся вода і сторонні предмети легко видаляються з поверхні скла потоком повітря, що набігає. Спочатку після нанесення засобу можна навіть не користуватися «двірниками». Та й склоочисникам прибирати все зайве стає набагато легше. Таким чином, знижується витрата незамерзаючої рідини та збільшується ресурс «двірників». Тішить ще й те, що однієї обробки антидощу може вистачити на всю зиму — термін його дії приблизно 2-3 місяці. Звичайно, багато залежить від конкретного виробника, в MORJ Dtailing ми використовуємо препарат від перевіреного бренду.

‼️ Захист антидощ застосовують не тільки для обробки лобового, але і для дзеркал заднього виду та скла заднього виду.

ПЛЮСИ ВИКОРИСТАННЯ ПОКРИТТЯ АНТИДОЩ

☑️Самоочищення від бруду, дощу
☑️Зменшення відблисків від зустрічних фар та сонця
☑️Скорочення роботи склоочисників на швидкості понад 40 км/год.
☑️Антидощ не змивається під час миття і служить до пів року

Захисні покриття
Made on
Tilda